Njn zas ty vtipy...

18. září 2009 v 13:40 | michafuk |  Vtípky :DLoL
1,"Pane doktore, toho pacienta z pokoje 108 musíme hned operovat!" "Co se stalo?" - "Vypadá to, že se uzdraví bez naší pomoci!"

2,U doktora: "Tak vy říkáte že stále nemůžete večer usnout? A zkusil jste počítat, jak jsem vám radil?" - "Ano pane doktore" - "A do kolika jste napočítal?" - "Do dvěstěsedmdesátipěti tisíc!" - "A pak jste konečně usnul." - "Ne, pak bylo ráno!"

3,Jak dlouho trvá blondýnce zašroubovat žárovku??? Tak dlouho, než ji někdo přijde pomoct.

4,Sedí dva koblížci v troubě a jeden říká: "Fuj, to je ale horko." Druhej: "Pomooooooooooc, mluvící koblížek."

5,Jak řeší v Rusku za krutých mrazů nedostatek paliva v nemocnicích? Seberou přikrývky všem pacientům, kteří mají horečku!

6,Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne si. "Omlouvám se, skutečně je mi to trapné." "To nic dědo, až vám řeknu, kolik stojí, tak se i poserete."

7,Pepíček dostane krásné autíčko a maminka mu připomíná: "Co se říká?" - "Nevím!" - "Co říkám tatínkovi, když přinese výplatu?" - "Aha!" Vzpomene si pepíček a odpoví: "Neříkej, že to je všechno!"

8,Pepíček šel první den do školy. Tatínek jej dovedl do třídy a poprosil paní učitelku o chviličku na rozhovor. Řekl jí, že Pepíček je hodný chlapec, ale moc rád se o něco sází a tak by se mohlo stát, že třeba ostatní děti připraví o svačiny a peníze na zmrzlinu. Učitelka se tvářila sebevědomě, že takových věci zažila dost a všechno vždy zvládla. Ujistila jej, že věc vyřeší bez problémů. Po obědě tatínek volá do školy a ptá se paní učitelky, jak to jde. "Všechno je v nejlepším pořádku. Mám pocit, že jsem vašeho synka zbavila těch jeho sázecích vášní. Ten neposeda trval na tom, že se vsadí o stovku, že mám v zadku krtka. Nakonec jsem se tedy vsadila a po hodině jej odvedla do sborovny a ukázala mu, že žádného krtka v zadku nemám." "Do háje, dnes ráno se se mnou vsadil o tisícovku, že první den ve škole uvidí zadek paní učitelky!"

9,Baví se dva školáci: "Kde je Pepa?" "V nemocnici." "A co se mu stalo?" "Vyhrál soutěž o to, kdo se nejvíc vykloní z okna!"

10,Pepíku, co jsi koupil babičce pod stromeček?"

"Fotbalový míč."

"Fotbalový míč? Vždyť babička nehraje fotbal."

"Právě proto. Ona mi koupila knížky."

11,Jede policajt autobusem a vedle něho sedí nádherná ženská. Policajt chce navázat rozhovor , tak se osmělí a ptá se :"Slečno, také jedete tímto autobusem? "

12,Jsou dva manželské páry. Manželky se rozhodnou udělat si jeden víkend dámskou jízdu a vyrazí na dostihy. Když už tam jsou, tak se domluví, že si vsadí na nějakého koně. Ale protože tomu vůbec nerozumí, vsadí podle toho, jak mají velká prsa. Jedna má trojky, druhá čtyřky, tak to dají dohromady a vsadí na sedmičku. Hrozný outsider, ale co se stane - ta sedmička nakonec vyhraje a ženské přitáhnou domů haldu peněz. Manželé se jich ptají, kde to vzaly a když jim to řeknou, rozhodnou se vyrazit příští týden taky. Přijedou na dostihy a začnou dumat, podle čeho vsadit. "Ty naše ženský to měly lehký, vsadily podle toho, jak maj velký kozy, ale co my?" ptá se jeden. "No tak my to dáme podle toho, kolikrát se uděláme za noc - já pětkrát," povídá druhej. "Hmm, to si dobrej, ale já jsem ještě lepší a udělám se šestkrát," říká zas ten první. Tak to daj dohromady a vsadí na jedenáctku. Samozřejmě že 11 nevyhraje a zvítězí kůň číslo dvě. Pak jeden z těch chlapů říká tomu druhému: "Ty vole, kdyby jsme nekecali."

Tk jakej se ti nejvejc líbil :-D
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yumi..._q-.-p_ | E-mail | Web | 12. prosince 2009 v 11:57 | Reagovat

jáj...gOod vtípky.. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM!!!!!jinak hlásím !!


zdroj for you :
pp xD
a :